PANELE OŚWIETLENIA

ZASTOSOWANIE:

Panele oświetlenia przeznaczone są do zabudowy w szafach. Dostępne są wykonania z świetlówką klasyczną 8W, LED-ową SW oraz w zestawie z gniazdem serwisowym.

ZAKRES DOSTAWY: Świetlówka wraz ze wspornikiem i zestawem montażowym.

WYŁĄCZNIKI KRAŃCOWE

ZASTOSOWANIE:

Wyłączniki krańcowe wraz ze wspornikami przystosowane są do zamontowania przy drzwiach szafy (typ 1) lub ramy uchylnej (typ 2). Służą do zamykania lub otwierania obwodu oświetlenia. Wsporniki typu 1 standardowo stosuje się do sygnalizowania otwarcia drzwi szafy, natomiast wspornik typu 2 do sygnalizowania otwarcia ramy uchylnej. Wyłącznik krańcowy wyposażony jest w jeden styk NO oraz jeden styk NC.

ZAKRES DOSTAWY: Wyłącznik krańcowy wraz ze wspornikiem. Wspornik standardowo malowany jest proszkowo na kolor RAL 7035 (możliwe wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL po wcześniejszym uzgodnieniu).

HIGROSTATY

ZASTOSOWANIE:

Higrostaty służą do regulacji układów grzejnych oraz wentylacyjnych w celu zapewnienia prawidłowej wilgotności powietrza oraz temperatury w szafie. W ofercie posiadamy higrostat mechaniczny, elektroniczny oraz uniwersalną higrotermę z osobnymi nastawami temperatury oraz wilgotności.

ZAKRES DOSTAWY:

Higrostat wraz z listwą zaciskową oraz zestawem montażowym.