SZAFA AEZ1

Szafa AEZ1 przeznaczona jest do stosowania w stacjach elektroenergetycznych średniego oraz wysokiego napięcia (15kV ,30kV, 110kV, 220kV, 400kV). W szafie montowana jest aparatura pomiarowa (obwody wtórne przekładników prądowych i napięciowych) oraz sterująco-zabezpieczająca, zapewniająca właściwy nadzór oraz funkcjonalność stacji elektroenergetycznej. Dodatkowo szafa może zostać wyposażona w podstawową instalację elektryczną, obejmującą obwody oświetlenia, ogrzewania oraz potrzeb własnych.
Szafa wykonana jest z blachy aluminiowej, malowana proszkowo na kolor RAL 7035 (możliwy wybór innego koloru z palety RAL po uprzednim uzgodnieniu). Zastosowanie podwójnego płaszcza oraz ocieplenia zapewnia poprawne funkcjonowanie zamontowanych urządzeń w szerokim zakresie temperatur otoczenia.

1. Obudowa z podwójną ścianką oraz ociepleniem wraz z konstrukcją wewnętrzną
2. Stelaż
3. Przednie i tylne drzwi z podwójną ścianką oraz ociepleniem wyposażone w trzypunktowy system zamykania
4. Cokół wraz ze zintegrowaną grodzią przeciwogniową
5. Daszek z rynienką do odprowadzania wody
6. Dwie płyty montażowe boczne
7. Płyta montażowa o wysokości 250 mm
8. Dwie płyty montażowe o wysokości 150mm
9. Poziome poprzeczki montażowe (5szt.)
10. Komplet 2 wsporników do organizacji okablowania wraz z kompletem uchwytów kablowych (20szt.)
11. Komplet dwóch miedzianych szyn uziemienia z wyprowadzeniem do podpięcia bednarki
12. Daszek gniazda nadzoru technicznego
13. Kieszeń na dokumentację
14. Kratka z filtrem do przewietrzania grawitacyjnego

AKCESORIA AEZ1

PŁYTA UCHYLNA

Płyta uchylna pozwala na montaż aparatury elektrycznej przy jednoczesnym łatwym dostępie do urządzeń zamontowanych za jej płaszczyzną. Wykonana jest z blachy stalowej fosforanowanej i malowana proszkowo na kolor RAL 7035 (możliwy wybór innego koloru z palety RAL po uprzednim uzgodnieniu). ZAKRES DOSTAWY: płyta uchylna, komplet zawiasów, 2 szt. wsporników oraz zestaw śrubek i nakrętek.

PŁYTA MONTAŻOWA

Płyta montażowa pozwala na montaż aparatury elektrycznej i zabezpieczeniowej. Wykonana jest z blachy stalowej fosforanowanej i malowana proszkowo na kolor
RAL 7035 (możliwy wybór innego koloru z palety RAL po uprzednim uzgodnieniu). ZAKRES DOSTAWY: płyta montażowa oraz zestaw śrubek i nakrętek.

POPRZECZKA MONTAŻOWA

Płyta montażowa pozwala na montaż aparatury elektrycznej i zabezpieczeniowej. Wykonana jest z blachy stalowej fosforanowanej i malowana proszkowo na kolor
RAL 7035 (możliwy wybór innego koloru z palety RAL po uprzednim uzgodnieniu). ZAKRES DOSTAWY: płyta montażowa oraz zestaw śrubek i nakrętek.

WSPORNIK POD OPISY

Wspornik pod opisy pozwala na montaż tabliczek opisowych. Wykonany jest z blachy stalowej fosforanowanej i malowany proszkowo na kolor RAL 7035
(możliwy wybór innego koloru z palety RAL po uprzednim uzgodnieniu). ZAKRES DOSTAWY: wspornik pod opisy oraz zestaw śrubek i nakrętek.

FUNDAMENT

Fundament betonowy pozwala na posadowienie szafy oraz wprowadzenie do niej kabli z dowolnego kierunku. Skręcany jest za pomocą stalowych śrub. ZAKRES DOSTAWY: fundament oraz zestaw montażowy.

Zobacz kartę katalogową produktu

Nasi technicy służą pomocą.

Zadaj nam pytanie.

+48 58 354-91-22

biuro@aesolution.pl