SZAFA AEZ1

Szafa typu AEZ2a przeznaczona jest do stosowania w stacjach elektroenergetycznych średniego oraz wysokiego napięcia (15kV, 30kV, 110kV, 220kV, 400kV). Dodatkowo szafa może zostać wyposażona w podstawową instalację elektryczną obejmującą obwody oświetlenia, ogrzewania oraz potrzeb własnych. Szafa wykonana jest z blachy aluminiowej, malowana proszkowo na kolor RAL 7035 (możliwy wybór innego koloru z palety RAL po uprzednim uzgodnieniu). Zastosowanie podwójnego płaszcza oraz ocieplenia zapewnia poprawne funkcjonowanie zamontowanych urządzeń w szerokim zakresie temperatur otoczenia.

ZAKRES DOSTAWY:
1. Obudowa z podwójną ścianką oraz termoizolacją wraz z wewnętrzną konstrukcją wsporczą
2. Cztery komplety drzwi lewych/prawych z podwójną ścianką oraz termoizolacją wyposażone w trzypunktowy system zamykania
3. Cokół wraz ze zintegrowaną podwójną grodzią przeciwogniową
4. Daszek z rynienką do odprowadzania wody
5. Regulowany stelaż wyposażony w:
• płytę montażową o wysokości 150mm (1 szt.)
• poziome poprzeczki montażowe (5 szt.)
• wspornik organizacji okablowania wraz z kompletem uchwytów kablowych (2 szt.)
6. Komplet dwóch miedzianych szyn uziemienia z wyprowadzeniem do podpięcia bednarki
7. Daszek gniazda nadzoru technicznego
8. Kratka z filtrem do przewietrzania grawitacyjnego
9. Kieszeń na dokumentację

AKCESORIA AEZ2A

PŁYTA MONTAŻOWA

Płyta montażowa służy do montażu aparatury elektrycznej i zabezpieczeniowej. Wykonana jest z blachy stalowej fosforanowanej i malowanej proszkowo na kolor RAL 7035 (możliwe wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL po uprzednim uzgodnieniu). ZAKRES DOSTAWY: płyta montażowa oraz zestaw śrubek i nakrętek.

POPRZECZKA MONTAŻOWA

Poprzeczka montażowa służy do montażu aparatury elektrycznej koryt kablowych i jako konstrukcja wsporcza. Wykonana jest z blachy alucynk. ZAKRES DOSTAWY: poprzeczka montażowa oraz zestaw śrubek i nakrętek.

FUNDAMENT

Fundament betonowy umożliwia posadowienie szafy AEZ2A oraz wprowadzenie do niej kabli z dowolnego kierunku. Jest on skręcany za pomocą dwóch stalowych śrub. ZAKRES DOSTAWY: fundament oraz zestaw montażowy.

Zobacz kartę katalogową produktu

Nasi technicy służą pomocą.

Zadaj nam pytanie.

+48 58 354-91-22

biuro@aesolution.pl