PANEL AKUSTYCZNY

ZASTOSOWANIE:

Panel akustyczny służy do sygnalizowania o zakłóceniach w pracy urządzeń. Wyposażony jest w cztery sygnalizatory akustyczne z możliwością ustawienia dla każdego z nich modulacji dźwięku. Trzy sygnalizatory pracują na napięcie 220 V DC, jeden na napięcie 230V AC. Uniwersalna konstrukcja umożliwia montaż kasety na ramie w standardzie 19″ lub w sposób natablicowy.

ZAKRES DOSTAWY:

Kompletny panel akustyczny z 4 sygnalizatorami oraz zestawem montażowym. Obudowa panelu stalowa malowana na kolor RAL 7035 (możliwe wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL po uprzednim uzgodnieniu).

PANELE WENTYLACYJNE 1U

ZASTOSOWANIE:

Panele wentylacyjne służą do chłodzenia urządzeń znajdujących się w szafie, umożliwiają podłączenie obwodu termostatu. Wysokość montażowa wynosi 1U.

ZAKRES DOSTAWY:

Kompletny panel wyposażony w cztery wentylatory z zestawem montażowym. Standardowo malowany jest on na kolor RAL 7035 (możliwe wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL po uprzednim uzgodnieniu).

PANELE WENTYLATORÓW

ZASTOSOWANIE:

Panele wentylatorów przeznaczone są do wymuszania obiegu powietrza w szafiee. Standardowo stosowane w komplecie z daszkiem perforowanym. W skład panelu wchodzi: blacha z dwoma wentylatorami (maksymalnie można zamontować 6 wentylatorów), termostat oraz zestaw okablowania.

DANE TECHNICZNE:

Napięcie zasilania:

-230 V AC

-48 V DC

Wydajność: 330 m3/h (wersja z dwoma wentylatorami)

ZAKRES DOSTAWY:

Kompletny panel wentylatorów wraz z zestawem montażowym wyposażony w dwa wentylatory, listwę przyłączeniową z przewodem oraz termostat. Malowany na kolor RAL 7035 (możliwe wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL po uprzednim uzgodnieniu).

ZASTOSOWANIE:

Wentylatory mogą być stosowane do wymuszania obiegu powietrza w szafie

DANE TECHNICZNE:

Napięcie zasilania: 230 V AC  lub 48 V DC

pobór mocy: 22W

prędkość obrotowa 2850 RPM

przepływ powietrza 97 CFM

głośność: 45 dBA

wymiary:120x120x38mm

waga: 550g

ZAKRES DOSTAWY:

Wentylator wraz z zestawem montażowym

WENTYLATORY

ZAKRES DOSTAWY:

Osłona wraz z zestawem montażowym

OSŁONA WENTYLATORA

ZASTOSOWANIE:

Kratki wentylacyjne przeznaczone do zamontowania w drzwiach szafy. Wyposażone są w wysokiej jakości wkładki filtracyjne. Opcjonalnie można zastosować wentylator wymuszający obieg powietrza. W sprawie doboru wentylatora wymagana wcześniejsza konsultacja z działem konstrukcyjnym.
ZAKRES DOSTAWY:

Kompletna kratka wentylacyjna z wkładką filtracyjną.

KRATKI WENTYLACYJNE Z FILTREM

Kratki wentylacyjne

ZASTOSOWANIE:

Termostaty służą do sterowania panelami wentylacyjnymi oraz ogrzewaczami. W ofercie posiadamy termostat otwierający NC do sterowania w obwodach ogrzewania oraz zamykający NO do sterowania w układach wentylacji, chłodzenia oraz sygnalizacji. W skład zestawu wchodzi termostat wraz ze złączkami oraz zestawem montażowym.
ZAKRES DOSTAWY:

Termostat wraz z listwa zaciskową i zestawem montażowym.

TERMOSTATY

Termostaty

PANELE OŚWIETLENIA

Panele oświetlenia

ZASTOSOWANIE:

Panele oświetlenia przeznaczone są do zabudowy w szafach. Dostępne są wykonania z świetlówką klasyczną SW, LED-ową SW oraz w zestawie z gniazdem serwisowym.
ZAKRES DOSTAWY:

Swietlówka wraz ze wspornikiem i zestawem montażowym.

Przy zamawianiu należy podać napięcie zasilania.

WYŁĄCZNIKI KRAŃCOWE

ZASTOSOWANIE:

Wyłączniki krańcowe wraz ze wspornikami przystosowane są do zamontowania przy drzwiach szafy (typ 1) lub ramy uchylnej (typ 2). Służą do zamykania lub otwierania obwodu oświetlenia. Wsporniki typu 1 standardowo stosuje się do sygnalizowania otwarcia drzwi szafy, natomiast wspornik typu 2 do sygnalizowania otwarcia ramy uchylnej. Wyłącznik krańcowy wyposażony jest w jeden styk NO oraz jeden styk NC.
ZAKRES DOSTAWY:

Wyłącznik krańcowy wraz ze wspornikiem. Wspornik standardowo malowany jest proszkowo na kolor RAL 7035 (możliwe wykonanie w dowolnym kolorze z palety RAL po wcześniejszym uzgodnieniu).