Loading...
Home2020-10-06T11:38:12+02:00

Dam Ci narzędzia i pomogę Ci latać …

Witaj, nazywam się Łukasz Gierek, jestem nauczycielem, trenerem edukacyjnym, pasjonatem grafiki komputerowej oraz nowoczesnych technologii. W edukacji od kilkunastu lat, tyle samo pracowałem jako freelancer wykonując wszystko to co związane jest z szeroko pojętym marketingiem i designem. W sieci możesz znaleźć mnie jako #DrARmrVR – zapytasz pewnie dlaczego taka nazwa ? Odpowiem tak jak DrJekyll i Mr Hyde miał podwójną osobowość tak ja mam dwie nowe główne pasje rzeczywistość wirtualną VR i rzeczywistość rozszerzoną AR. Sprawdź co moje kreatywne laboratorium może zrobić dla Ciebie i Twojej firmy

  • Strony, sklepy internetowe – sprawdź

  • Aplikacje VR – tu zaczyna dziać się magia

  • Aplikacje AR na telefon i tablet – wynieś swój biznes na wyższy poziom

Jeżeli działasz w branży edukacyjnej zapraszam Cię do działu szkolenia i kursy, gdzie zobaczysz ofertę skierowaną do nauczycieli, szkół i osób prywatnych.

Bądźmy w kontakcie

Szkolenia i kursy

Cyberzagrożenia, Edukacja zdalna, Nowoczesne narzędzia nauczyciela, Szkolenia Rad Pedagogicznych, Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, Rysunek Techniczny, AutoCad, Inventor, Solid Edge.

Aplikacje VR & AR

Dedykowane aplikacje z zakresu rzeczywistości wirtualnej VR oraz rzeczywistości rozszerzonej AR.

Studio graficzne

Grafika 2D, Grafika 3D, Plakaty, Ulotki, Rollupy, Systemy wystawiennicze, Zdjęcia 360°, Zdjęcia i filmy z wykorzystaniem drona.

Internet

Strony internetowe, Sklepy internetowe, Dedykowane aplikacje, Hosting, Poczta internetowa, Marketing w social media.

96%

ACCURACY

95%

SUCCESS-RATE

92%

BETTER DATA

98%

COST-EFFECTIVE

Dzieje się

znajdź mnie w social media #DrArMrVr

Read latest publications

“To raise new questions, new possibilities, to regard old problems from a new angle, requires creative imagination and marks real advance in science.”

CORY NELSON, CHIEF SCIENTIST

Zaufani partnerzy

Zaufanie, dla mnie jest podstawą rozumienia szeroko pojętej współpracy. Marki i instytucje, które widzisz poniżej to tylko część z moich partnerów dla których wykonywałem lub wykonuję usługi. Dołącz do nich dziś.

Discover The Future

We are a multi-disciplinary laboratory committed to focussed and efficient drug discovery

Contact Us

Przejdź do góry